Babyboom!

Od konce září se zase rodí malí drobci :-).

Quini má se Sebastianem dvojčátka, tan béžovou holčičku a aguti oranžového kluka. Obě mimča jsou sladká a rozkošná :-).

Nany se zbláznila a se Zeusem si pořídili paterčata. Na ottera, kam jsem cílila já, rodiče nemysleli :-), ale nevadí, máme dva kluky čokoládové foxe s bílými znaky, aguti krémového kluka s bílou lysinkou, čokoládovu holku a černobílou holku, oběma chybí k otterovi jen kouzelný gen at. No tak tedy příště :-). Nany svojí smečku zvládá statečně a bez jakékoliv mojí pomoci.

Nina má také se Zeusem dvojčátka, aguti skořicového kluka a holku. Dvojčata jsou boží kudrnatí obříci, já jen lituju toho, že barvy šly jinam, než chci pro své další záměry.
Johanka se Sebastianem mají jedináčka, opět aguti skořicovou holčičku. Prostě podzim ve znamení skořice :-).

Terezka má s Maxíkem jedináčka, ale byl to velmi ošklivý porod, miminka byla původně 3, dvě se narodila už mrtvá. Nádherná aguti oranžová samička a aguti zlatý klučík měli smůlu, ale hlavně, že se nakonec vše podařilo přirozeně a Terezka je v pořádku. Tipuji, že na tohle má velký vliv krmení zeleninou, kdy samice prostě více nakynou a celkově to působí neplechy :-(.

Nirvana má s Panem Tauem dvojčata a tady jsem byla vyslyšena a vymalovali mi lila ottera :-). Druhé mimčo je béžová samička.

Salome má s Maxíkem dvojčátka, kluky, aguti šedého a lemon s lysinkou. Docela by mě zajímalo, kdo u morčat ovlivňuje pohlaví, zda samec jako u lidí a nebo samička. Salome mi totiž s kýmkoliv rodí ze zásady jen samečky, tito kluci jsou číslo 6 a 7 :-). 
Quick má s Nerem trojčátka, lila tan a čoko chlapečka, tan čoko holčičku. Vrh je drobnější a máma tlustá – opět podpis krmení větším množstvím zeleniny. No hlavně, že to dobře dopadlo :-).

Wilma má s Honzíkem trojčátka, samé holčičky. Hladká ATG je šimlička, teddičky jsou aguti zlatá a ještě jedna šimlička. Wilma mi dělá jen radost, na to, že jí měl mít k večeři jakási had a že k nám přijela jako totálně neochočené morče, se velmi „polepšila“. Nechá se hladit v boxu, ztratila ostych a ještě mi nadělila 3 holčičky :-).

Tonička má s Panem Tauem čtyřčátka, taky samé holky a ta druhá zprava je ta pravá :-). Fox černá vlohová lila. Další dvě jsou tan čokoládové a jedna čokoládová bez kresby, jedna tanka je saténová.

A tady ještě Cilka, která má vrh s Honzíkem. Vloha pro červené oko, která byla testována, tam je, jen mi ho udělali spíše slate než lila. Zkusím příště světlejšího otce, třeba to klapne :-). Ve vrhu máme holku skořicovou aguti – fakt asi skořicový podzim :-), holku slate a klučíka mezityp lila/slate argente zlatého s bílou lysinkou.

Tím jsem odtajnila vše, co se dalo :-). Jednotlivé fotky a popisy zpracuju do rubriky Narozené vrhy, ale už dopředu hlásím, že mi to bude trvat. Další vrhy jsou na cestě, uvidíme, co za překvapení je ještě nachystáno :-).