Podmínky prodeje

Než si začnete prohlížet fotografie miminek, věnujte prosím pozornost následujícím informacím. Miminka v Carnei jsou odchovávána s láskou a péčí a proto pro ně hledáme jen seriózní a laskavé majitele. Uvědomte si, že právě zakoupené morčecí miminko bude žít několik let a po celou tu dobu bude vyžadovat čistou podestýlku, kvalitní krmení a společnost – ať už lidskou nebo morčecí. V případě zdravotních problémů svěřence budete muset vyhledat pomoc veterinárního lékaře. To vše vyžaduje čas a peníze. Zvažte dobře, zda jste ochotni do zvířete za celý jeho život investovat nemalý obnos. Kupní cena miminka je oproti těmto nákladům pouze zanedbatelná.

K miminku zakoupenému u nás  Vám poskytneme tzv. chovatelský servis – tzn., že od nás získáte veškeré rady, jak o něj pečovat, rady ohledně výživy, kontroly zdravotního stavu, výběru případného partnera nebo kamaráda. Veškerá naše miminka mají konkrétně určen genotyp, což je výhodou, pokud chcete dále odchovávat – nekupujete zajíce v pytli.

V případě zájmu mohu zajistit velká chovatelská balení hoblin (20-25 kg dle výrobce), odběr v Povrlech, cena na vyžádání.