Máme další pozdrav z nového domova!

Ani v průběhu listopadu nezahálíme, prodej podzimních miminek je v plném proudu, i když už bych spíše měla napsat, že byl v plném proudu. K zadání zbývají 4 poslední chlapečci, zbytek bejbíků už byl rezervován nebo se už dokonce rozběhl do nových domovů. Takže, kdo má ještě zájem, pořídit si nějaké Carneátko, tak má poslední možnost, další miminka se narodí až v lednu.

A tady nám jeden pozdrav po pár dnech v novém domově poslala malá Olinka. No malá, měla bych napsat spíš mladá, malá Olinka moc není :-). Stala se kamarádkou pro stávající domácí morčici Dášu a i když se ze začátku holky škorpily a panička to těžce nesla, tak po pár dnech se zkamarádily a už nevyvádějí, ženské jedny hysterické :-).

První zprávy máme i o bratříkovi Olinky – o Olinovi, ten dostal kamaráda Jupíka a místo toho, aby se spolu kluci bavili, tak Olin sedí v mističce a papá a papá a papá, jako kdybychom ho u nás doma nekrmili. Hravě tak v 6 týdnech překročil 400 g a nedivila bych se, kdyby ve 2 měsících atakoval  půl kila.

Bohužel máme i smutné zprávy, ve věku 4,5 roku byl uspán Yes Tiger Cavia Carnea domácky zvaný Buboušek. Samečka už delší dobu trápilo onemocnění lymfatického systému :-(. Když se situace stala neúnosnou, panička zcela správně zareagovala a zvolila důstojnou formu ukončení těchto nevyléčitelných potíží.

A to by bylo na chvíli ode mě zase vše.