A zase něco nového!

Dnes mám takou nepříliš povedenou novinku. Před asi půl rokem se na mě obrátila majitelka jednoho z našich odchovanců, že stále hůře bojují s alergií dítěte v rodině na morčáky a zda by nebylo možné situaci nějak řešit. Bohužel alergie je alergie, mnoho se s ní dělat nedá, zamezit kontaktu dítka s morčákem, brát tabletky potlačující alergické projevy, používat seno z druhé seče, použít maximálně neprašnou podestýlku…Morčáci v rodině byli v tu dobu dva, oba kluci – nerozluční parťáci, jeden stařičký „voříšek“ a jeden teddík od nás. Před pár dny se situace vyhrotila, starý sameček zemřel, druhý je z toho velmi nesvůj a  dítko k tomu skončilo na pohotovosti se silným alergickým projevem. Aby se zmírnilo utrpení obou stran, hledáme proto nějaké milující zájemce, kteří by poskytli nový domov 2-letému morčákovi domácky zvanému Lojzík a ideálně kdyby mu pořídili malého kámoše, na kterého byl po celou dobu zvyklý. Morčák se nachází mezi Kladnem a Prahou, ale zřejmě bude možné ho případně přiblížit. Dovybavit ho malým klučíkem také nebude problém.

Tak a ještě něco málo přidám „z domova“. Lítáme ve výbězích – fotky jsou jak přes kopírák s těmi z minulého víkendu, před odběrem jsem přefotila na přání nové paničky kluky z vrhu D – tak se můžete pobavit, jak nohaté rukaté je malé teddíče přesně před odstavem :-). A poslední fotka jen pro zasmátí – i na dceru došla selfie mánie, zvěčnila se jak jinak než se svou oblíbenkyní a výsledek jejího snažení jsem zcela náhodně našla v mém mobilu :-), dokonalá fotka to není, ale má svůj půvab.

 

A poslední fotka je ze včerejška – dvě nová obří miminka po Kačence a Tauovi. No ještě teď, když je vidím, tak jsem ráda, že to dobře dopadlo. Další podrobnosti jsou u vrhu H10 v Narozených vrzích. Dokonce jsem byla tak dobrá, že to je zpracované téměř bez zpoždění :-).