Přehled prodejních morčátek

Přehled prodejních morčátek

Dotazy na miminka, která vidíte v narozených vrzích, ale nejsou v prodeji, jsou většinou zbytečné. Takováto morčátka byla rezervována již před narozením a nebo zůstávají přímo v CHS.

Na prodej – morčátko je volně k zadání

Předběžná rezervace – o morčátko je zájemce, ale ještě není rozhodnuto, je možné brát další rezervace

Rezervace – miminko je závazně zadané, byla složena záloha

Samky 

Samička US teddy, Julinka Cavia Carnea, * 26.4. 2018, lila (možné tmavší oko), matka mezityp lila/slate, otec eis lila. Rozkošná drobná holčička s líbivou kulatou hlavičkou vhodná na mazlíčka k další morčecí kamarádce. Rezervace D.K.!

Samečci   

Do výborných podmínek nabízíme dvouletého aguti zlatého samečka s PP – Lojzíka, je kontaktní, miluje zeleninu, nachází se zatím ve své domovské rodině. Byl zvyklý na společnost druhého samečka, který před pár dny zemřel a Lojzík ho stále hledá. Doporučuji mu tedy kamaráda pořídit. Větší povídání o něm najdete zde http://carnea.cz/?p=5011

Sameček US teddy, Chico Cavia Carnea, * 24.4. 2018, tan béžový, matka čokoládová, otec tan lila satén. Pěkný chlapeček v neobvyklé barvě vhodný na mazlíčka, po zvážení do chovu. Ideálně jako společník ke staršímu samci.  Předběžná rezervace Z.K.!

Sameček US teddy, Jonáš Cavia Carnea, * 26.4. 2018, mezityp lila/slate, matka mezityp lila/slate, otec eis lila. Pěkný macatý chlapeček v neobvyklé barvě vhodný na mazlíčka.  Ideálně jako společník ke staršímu samci.  Předběžná rezervace pí O. !

Sameček US teddy, Knoflíček Cavia Carnea, * 30.4. 2018, aguti lemon – nově aguti černá krémová, matka otter čokoládová, otec aguti stříbrný. Pěkný macatý chlapeček v málopočetné barvě vhodný jen na mazlíčka.  Ideálně spolu se svým bratříčkem Kulíškem/Kalimerem. Bráchové se dají použít stejně jako dvě samičky. Případně jako společník ke staršímu samci.  Na prodej!

Sameček US teddy, Kalimero Cavia Carnea, * 30.4. 2018, aguti lemon – nově aguti černá krémová, matka otter čokoládová, otec aguti stříbrný. Pěkný macatý chlapeček v málopočetné barvě vhodný na mazlíčka, do chovu, podle vývoje možná k výstavám.  Ideálně ale spolu se svým bratříčkem Knoflíčkem/Kulíškem na mazlíčky. Bráchové se dají použít stejně jako dvě samičky. Případně jako společník ke staršímu samci.  Předběžná rezervace pí B.M. !

Sameček US teddy, Kulíšek Cavia Carnea, * 30.4. 2018, aguti lemon – nově aguti černá krémová, matka otter čokoládová, otec aguti stříbrný. Pěkný macatý chlapeček v málopočetné barvě vhodný na mazlíčka, do chovu, podle vývoje možná k výstavám.  Ideálně ale spolu se svým bratříčkem Knoflíčkem/Kalimerem na mazlíčky. Bráchové se dají použít stejně jako dvě samičky. Případně jako společník ke staršímu samci.  Předběžná rezervace pí B.M. !

Sameček US teddy, Lucky Cavia Carnea, * 1.5. 2018, lehký mezityp lila/slate – bílá, matka eis lila s bílou, otec tan čokoládový. Pěkný macatý strakatý chlapeček v málopočetné barvě vhodný na mazlíčka, do chovu. Ideálně ale spolu se svým bratříčkem Lipánkem na mazlíčky. Bráchové se dají použít stejně jako dvě samičky. Případně jako společník ke staršímu samci.   Předběžná rezervace J.R.!

Sameček US teddy, Lipánek Cavia Carnea, * 1.5. 2018, černý dilluted, matka eis lila s bílou, otec tan čokoládový. Pěkný macatý  chlapeček vhodný na mazlíčka, do chovu. Ideálně ale spolu se svým bratříčkem Lipánkem na mazlíčky. Bráchové se dají použít stejně jako dvě samičky. Případně jako společník ke staršímu samci.  Předběžná rezervace J.R.!