Přehled prodejních morčátek

Přehled prodejních morčátek

Dotazy na miminka, která vidíte v narozených vrzích, ale nejsou v prodeji, jsou většinou zbytečné. Takováto morčátka byla rezervována již před narozením a nebo zůstávají přímo v CHS.

Na prodej – morčátko je volně k zadání

Předběžná rezervace – o morčátko je zájemce, ale ještě není rozhodnuto, je možné brát další rezervace

Rezervace – miminko je závazně zadané, byla složena záloha

Od druhé půlky až konce září čekáme podzimní vrhy, pokud máte zájem o předběžné rezervace, napište ideálně na e-mail.

Samky 

US teddy samička, Inka Cavia Carnea, * VII/2017. Roční aguti zlatá samička velmi pěkného exteriéru po prvním úspěšném vrhu (S10). Nabízím jí pouze na mazlíčka, do dalšího chovu je příliš drobná – dospělá hmotnost cca 750 g. Miminka odchovala bezproblémově, ale byla po ní taktéž velmi drobná.  Může odejít i se svou dcerkou Suzi – viz níže. K odběru ihned. Na prodej!

US teddy samička, Suzi Cavia Carnea, * VII/2018. Aguti zlatá samička velmi pěkného exteriéru, která bude pro chov příliš drobná. Nabízím jí pouze na mazlíčka, ideálně pokud by odešla se svou maminkou Inkou, samičky spolu bydlí a jsou na sebe zvyklé. Vypadají jako dvě kopie. Horní fotky z boku Suzi, dolní fotky vlevo Inka, vpravo Suzi. K odběru ihned. Na prodej!

Samečci   

US teddy sameček, Sašík Cavia Carnea, * VII/2018. Čokoládový sameček velmi pěkného exteriéru, který bude pro chov příliš drobný. Nabízím ho pouze na mazlíčka, odběr je možný spolu s Fanfánem – viz níže. Kluci spolu bydlí a jsou na sebe zvyklí. K odběru ihned. Na prodej!

US teddy sameček, Fanfán Tulipán Kvík z Rychnova, * XI/2017. Strakatý 10-ti měsíční samec, který je pro další chov příliš drobný – aktuální hmotnost cca 720 g. Nabízím ho pouze na mazlíčka, odběr je možný spolu s Fanfánem – viz níže. Kluci spolu bydlí a jsou na sebe zvyklí. Případně je možné k němu přiřadit malého samečka z plánovaných vrhů v září a říjnu. K odběru ihned. Na prodej!