Přehled prodejních morčátek

Přehled prodejních morčátek

Dotazy na miminka, která vidíte v narozených vrzích, ale nejsou v prodeji, jsou většinou zbytečné. Takováto morčátka byla rezervována již před narozením a nebo zůstávají přímo v CHS.

Na prodej – morčátko je volně k zadání

Předběžná rezervace – o morčátko je zájemce, ale ještě není rozhodnuto, je možné brát další rezervace

Rezervace – miminko je závazně zadané, byla složena záloha

Samky 

Aktuálně se narodilo několik samiček, mají ale své předběžné zájemce. Pokud chcete jen vepsat do pořadníku pro případ odmítnutí konkrétní holčičky předběžným zájemcem, napište mi či zavolejte. Volně k prodeji žádnou malou samičku nemám.  Pokud by zájemci sháněli kamarádku ke své již starší samičce (např. z důvodu úhynu její původní kamarádky) a chtěli by věkově podobnou, je možné se domluvit na předání některých chovných samiček, které již nebudu využívat k chovu. Jen do vynikajících podmínek a s trvalým občasným kontaktem.

Samečci   

Do výborných podmínek nabízíme dvouletého aguti zlatého samečka s PP – Lojzíka, je kontaktní, miluje zeleninu, nachází se zatím ve své domovské rodině. Byl zvyklý na společnost druhého samečka, který před pár dny zemřel a Lojzík ho stále hledá. Doporučuji mu tedy kamaráda pořídit. Větší povídání o něm najdete zde  http://carnea.cz/?p=5011

Sameček US teddy, Miki Cavia Carnea, * 6.5. 2018, otter čokoládová, matka otter čokoládová, matka tan černá, otec otter čokoládový. Líbivý chlapeček ve velmi málopočetné barvě vhodný jak do chovu, tak zřejmě i k výstavám, ale upřednostním umístění  jen tak na mazlíčka.  Pokud by šel jako společník ke staršímu samci, bylo by to zcela ideální.  Předběžná rezervace pí Ch.!

Sameček US teddy, Quentin Cavia Carnea, * 2.6. 2018, aguti zlatý, matka tan černá,  otec argente lila zlatý mezityp. Droboučký chlapeček, nejmenší z vrhu, ale poměrně rychle přibývá a na odstav zřejmě nejmenší nebude. Doporučuji umístění  jen na mazlíčka.  Pokud by šel jako společník ke staršímu samci nebo se svým bratříčkem , bylo by to zcela ideální.  Na prodej!