Přehled prodejních morčátek

Přehled prodejních morčátek

Protože letos opravdu nestíhám vše aktualizovat, napište mi v případě zájmu na e-mail wimmerovapetra@seznam.cz – všechna miminka jsou v narozených vrzích vidět a buď to mládě nabídnout můžu, či ne.

Na prodej – morčátko je volně k zadání

Předběžná rezervace – o morčátko je zájemce, ale ještě není rozhodnuto, je možné brát další rezervace

Rezervace – miminko je závazně zadané, byla složena záloha

Od druhé půlky až konce září čekáme podzimní vrhy, pokud máte zájem o předběžné rezervace, napište ideálně na e-mail.

Samky 

US teddy samička, Ája Cavia Carnea, * ??.9 2018. Tan čokoládová. Matka tan čokoládová, otec tan lila. Rozkošná holčička, která bude pro chov příliš drobná. Narodila se jako nejmenší z vrhu s menší porodní váhou, ale mezi svými dvěma většími bráchy si vede statečně a přes můj první pesimistický pohled na ní docela pěkně roste. Nabízím jí pouze na mazlíčka, do společnosti jiné samičky. K odběru cca koncem listopadu podle vývoje. Předběžná rezervace B.M.!

US teddy samička, Barborka Cavia Carnea, * 8.10. 2018. Aguti zlatá. Matka šiml červený ATG, otec argente lila zlatý/mezityp slate. Rozkošná holčička po hladké mamince a US teddy otci, předpokládám jemnější kvalitu srsti a doporučuji ji na mazlíčka do společnosti jiné samičky. K odběru po 8.11. Předběžná rezervace p. J.!

US teddy samička, Cibulka Cavia Carnea, * ??.10. 2018. Čokoládová dilluted. Matka fox čokoládový, otec tan lila. Rozkošná holčička v geneticky ředěné čokoládové barvě. Doporučuji ji na mazlíčka do společnosti jiné samičky. K odběru po ??.11. Předběžná rezervace B.M.!

 

US teddy samička, Evička Cavia Carnea, * ??.10. 2018. Aguti oranžová s bílou. Matka aguti zlatá, otec tan čokoládový. Rozkošná holčička s bílou lysinkou, parádním „monoklem“ kolem jednoho očička a částečně bílými tlapičkami. Doporučuji ji na mazlíčka do společnosti jiné samičky. K odběru po ??.11. Předběžná rezervace M.J.! 

US teddy samička, Elinka Cavia Carnea, * ??.10. 2018. Aguti zlatá s červenou a s bílou. Matka aguti zlatá, otec tan čokoládový. Rozkošná holčička s bílou lysinkou a hvězdičkou na čele. Doporučuji ji na mazlíčka do společnosti jiné samičky. K odběru po ??.11. Předběžná rezervace M.J.! 

Samečci  

US teddy sameček, Damián Cavia Carnea, * ??.10.2018. Argente lila zlatý s bílou. Matka aguti zlatá, otec argente lila zlatý/mezityp slate. Krásný argente chlapeček  vhodný na mazlení, barva je mezitypní. K odběru po ??.11. Předběžná rezervace p. K..!