Přehled prodejních morčátek

Přehled prodejních morčátek

Na prodej – morčátko je volně k zadání

Předběžná rezervace – o morčátko je zájemce, ale ještě není rozhodnuto, je možné brát další rezervace

Rezervace – miminko je závazně zadané, byla složena záloha

A tady něco navíc 🙂 a poněkud nemorčecího. Pokud by si od nás někdo chtěl odnést s morčátky i několik živorodek, rádi se podělíme :-). Daří se jim u nás výborně a radostně se nám množí. Kluci jsou menší, tak do 2 cm s flekatým tělem a modrým ocáskem. Holky jsou takové olivové, trochu větší – tak do 4 cm a cca každý měsíc vrhnou několik živých miminek. Rybky jsou to odolné, nechoulostivé a zdravé :-).

Samičky

foto bude

Samička US teddy  …. Cavia Carnea, černá ředěná.  Narozená VII/2019. Hezká holčička s kulatou hlavičkou, kterou nabízím na mazlíčka s jinou samičkou z nabídky. Předběžná rezervace Litoměřice!

foto bude

Samička US teddy  …. Cavia Carnea, tan čokoládová.  Narozená VII/2019. Hezká holčička s kulatou hlavičkou, kterou nabízím na mazlíčka s jinou samičkou z nabídky. Odběr v srpnu 2019.

foto bude

Samička US teddy  …. Cavia Carnea, fox čokoládová.  Narozená VII/2019. Hezká holčička v líbivém zbarvení, kterou nabízím na mazlíčka s jinou samičkou z nabídky. Odběr v srpnu 2019.

Samečci  

Sameček US teddy Xaver Cavia Carnea, tan černý.  Narozený 17.4. 2019. Aktuálně cca tříměsíční sameček byl odebrán cca v měsíci věku zájemci na mazlíčka. V novém domově se chová vystresovaně a zájemci nejsou schopni identifikovat důvod tohoto chování, u nás v chovatelském zařízení se choval zcela normálně jako každé jiné mimčo. Z důvodu plachého chování ho majitelé nechtějí, hledám proto nové majitele, kteří mají již s morčaty zkušenosti, dovedou ho podpořit v důvěře k lidem a kteří mu zajistí trvalý domov. Sameček je k odběru ihned, další info na mém telefonu. Na prodej!

Sameček US teddy Eda Cavia Carnea, čokoládový otter.  Narozený 20.5. 2019. Roztomilý chlapeček vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Již k odběru.

Sameček US teddy Flíček Cavia Carnea, černý tan s bílými znaky.  Narozený 19.5. 2019. Velmi droboučký sympatický sameček z vrhu šesterčátek. Bude mu chvíli trvat než doroste pořádné prodejní velikosti. Ideální odběr k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Odběr po dosažení váhy 250 g, předpokládám v průběhu srpna 2019.

Sameček US teddy Harley Cavia Carnea, tan béžový mezityp k coffee.  Narozený 21.5. 2019. Roztomilý chlapeček v netradiční barvě vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Již k odběru.

Sameček US teddy Indy Cavia Carnea, čokoládový ředěný.  Narozený 31.5. 2019. Roztomilý ušatý sameček vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Již k odběru.

Sameček US teddy Jupík Cavia Carnea, eis lila fox.  Narozený 5.6.2019. Roztomilý sameček vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Již k odběru.

foto bude

Sameček US teddy Cavia Carnea, aguti oranžový.  Narozený VI/2019. Roztomilý sameček s kulatou hlavičkou vhodný na mazlíčka, odběr ideálně s bratříčkem nebo jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Předběžná rezervace pí M.B.!

foto bude

Sameček US teddy Cavia Carnea, aguti oranžový.  Narozený VI/2019. Roztomilý sameček s kulatou hlavičkou vhodný na mazlíčka, odběr ideálně s bratříčkem jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Předběžná rezervace pí M.B.!

Sameček US teddy Nemo Cavia Carnea, aguti lemon.  Narozený VI/2019. Roztomilý sameček vhodný na mazlíčka, odběr ideálně s bratříčkem Ninjou nebo jako společník k dospělému samečkovi. Na prodej ! Odběr po 31.7.2019.

Sameček US teddy Ninja Cavia Carnea, aguti lemon.  Narozený VI/2019. Roztomilý sameček s kulatou hlavičkou vhodný na mazlíčka, odběr ideálně s bratříčkem Nemem nebo jako společník k dospělému samečkovi  Na prodej! Odběr po 31.7.2019.

foto bude

Sameček US teddy Cavia Carnea, černobílý ředěný.  Narozený VII/2019. Roztomilý sameček s kulatou hlavičkou vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Odběr v srpnu 2019.

foto bude

Sameček US teddy Cavia Carnea, tan čokoládový.  Narozený VII/2019. Roztomilý sameček vhodný na mazlíčka, odběr ideálně jako společník k dospělému samečkovi nebo samostatně s tím, že v dospělosti je vhodné mu pořídit kamaráda. Na prodej! Odběr v srpnu 2019.