A zase něco nového!

Čas běží jako bláznivý :-)! A tak rychle přidám pár novinek nebo je uložím někde k ledu a už se sem ani nedostanou.

Začnu takovou kolekcí sranda fotek, nečekejte nic závažného :-). Předminulý víkend jsme se vypravili na odpolední výlet jen tak polními a lesními cestami do obcí nad námi a procházeli jsme mezi ohradami s kravkami v Mašovicích a v Mirkově. Krávy měly akorát telátka, některá byla úplně čerstvá a tak jsem nevydržela a pár fotek si pro sebe udělala, byť tedy focení proti slunku není úplně košer. A pak jsem doma zase blikla morčáky a když jsem pak fotky z mobilu stahovala, musela jsem se smát.  Aneb najdi 5 rozdílů :-).

Tak a také jsem dostala úplně nádhernou kolekci fotek od paničky Belly a její kamarádky z CHS Albis. A protože stříhání drápků je věčné téma, tady doporučuju obzvláště dobře prohlédnout poslední fotku – nožičky jsou báječně vidět a sestřih je přímo dokonalý – úplná morčecí francouzská manikúra :-).

A z domova mám ještě pár těchto fotek. kdo by třeba chtěl vědět, jak roste pidi holčička z vrhu J (ve srovnání se svým velkým bratříkem) a jak paterčátka z vrhu K, tak má možnost. Fotky jsou z minulého týdne, kdy oběma vrhům bylo cca 14 dní a zatímco Jonáš (největší mimčo vrhu J) už má hravě 260 g, jeho sestřička nabírá na 160 g – rozdíl porodních vah zde byl přes 50 g, takže vemkoncem rostou výborně oba :-). A z vrhu K stříbrný aguťáček už překročil 160 g (je z vrhu největší) a malá otter samička nabírá na 140 g (ta je z vrhu nejmenší).

A ještě tu mám pár fotek Jonáše, který se dostal do užšího výběru zájemců s Chicem, do Děčína se nakonec bude stěhovat Chico a tak Jonášovy fotky přikládám, protože do té jeho papulky se nejde nezamilovat :-).

A kdyby někdo potřeboval vědět, jak jede morčátko třeba do Ostravy – jako malá cestovatelka Gina, tak tedy takto:

Hlášení z Ostravy už dorazilo, Ginuše docestovala v pořádku a už si zvyká v novém domově.

A nejnovější událostí je další vrh. Quick, u které jsem vůbec netušila, kdy s Rudou zabřezla, najednou si prostě jen tak jakoby mimochodem vysypala 3 poklady :-). Večer se tvářila že ona jako nic, že ať už jdu radši spát a ráno měla v boxu úplně usušená a čisťounká miminka. Máme dva kluky foxe vlohové lily a holčičku černou s bílou hvězdičkou a ťapkami.Toť prozatím vše :-), další zprávy až se mi zas někdy bude chtít.