Úrodný prodloužený víkend!

Podařilo se mi vzít si na poslední dubnové pondělí dovolenou a byla to výhra v loterii :-). Holky se přes víkend rozrodily a rázem mi doma přibylo docela slušné množství práce či zábavy :-)? Máme trojčátka po Honky, trojčátka po Cácorce, paterčátka! po Droběnce a dvojčátka po Sněžence. Postupně vše zpracuji do Narozených vrhů a i do prodeje, ale při tomhle množství mi to bude chvíli trvat :-). Tak aspoň první fotky na pokochání.

Honky má dva lila kluky a lila argente zlatou holčičku, uvidím jak porostou, k prodeji bude jistě jeden lilatý klučík. Mimča jsou pěkná velká macatá :-).

Cácorka má také dva kluky a holčičku, jeden klučík je lehce mezitypní lila/slate, druhý je silně mezityp, holka je z nich nejvíce lila, ale je to drobeček malinký, do chovu jí umísťovat nebudu. Ač na ně musím prozradit, že oba kluci i když měli po porodu váhy hodně přes 100 g a slečinka necelých 70 g, takže by jí hravě převálcovali :-), oba kluci prostě na váze den po porodu ubyli, holčička nikoliv, hned věděla, kde je cecík a co se s ním dělá. Prostě sice malá, ale šikovná :-). Všichni budou k prodeji.

Droběnka má tuhle celou armádu, tak uvidím, jak budou miminka prospívat, aguťáci jsou všichni kluci, 3 jsou aguti lemon, jeden aguti stříbrný, holčička je otter černá. Uvidím jak porostou, stříbrný a dva lemoni k prodeji budou určitě, u jednoho chlapečka a u holčičky chvíli počkám, jak to bude vypadat :-).

A tady zatím poslední přírůstky, dva kluci, bikolorní lehce mezitypní lila/slate klučík a černý ředěný klučík. Mámě dali zabrat, jeden má 130 g, druhý dokonce 140 g. Většího jsem si vlastnoručně vytáhla z porodních cest, na Sněženku to bylo opravdu, ale opravdu příliš. Tak hlavně, že to dobře dopadlo :-).

A tady ještě bonusové fotky – mimča z vrhu H a I spolu na procházce :-). Rozdíl věku je +- týden, to člověk nestačí zírat, jak ta mimča rostou jako z vody .