Plánované odchovy na podzim 2017!

Baruška Cavia Carnea x Robinson Cavia Carnea

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme miminka aguti zlatá a jednobarevná černá. Ředěné barvy nelze vyloučit, ale v minulém vrhu Barči se neprokázaly. Pokud to byla náhoda, pak by se mohla vyštěpit i aguti stříbrná a ředěná černá mimča.

Samička je březí!

Bellis Cavia Carnea x Robinson Cavia Carnea

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme miminka aguti zlatá a stříbrná, jednobarevná černá a ředěná černá.

Samička je březí!

Cilka Cavia Carnea x Falco Cavia Carnea

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme miminka ve více barvách a uvidíme, co se povede. Z agutek by mohla být jak zlatá a stříbrná, tak oranžová a skořicová, pak tříslové kresby – tan či fox na černé či čokoládě a zřejmě i černé či čokoládové jak v plné barvě, tak i ředěné.

Samička je březí!

Quini Cavia Carnea x Falco Cavia Carnea

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme mimča čokoládová, čokoládová ředěná, tan či fox čokoládová. Možní jsou i strakáčci, otec vlohu má, u matky se zatím neprokázala, ale být může. Pak by se vyštěpili jak čokooranž tak čokomagpie a můžou k tomu mít i tříslovou kresbu.

Samička je březí!

Dášenka Cavia Carnea x X-Wolf Z Aldringenu

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme miminka čokoládová a čokoládová ředěná a miminka na aguti – oranžové, skořicové a při troše štěstí i krémové aguťáky.

Samička je březí!

Iris Cavia Carnea x X-Wolf Z Aldringenu

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme miminka aguti a non aguti. Samička je prvorodička, její genovou kombinaci zatím přesně neznám, takže aguti zlatá mimča jsou jistá a černá taky. Pokud má samička vlohu pro čoko a ředění na genu C, pak i aguti stříbrné a oranž, skořice a krém, čokoládové včetně ředění a černí by byli také i ředění.

Salome Cavia Carnea x Bastien Cavia Carnea

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme mimča aguti zlatá, černá a tan černá. Pokud máma bude mít vlohu pro čokoládovou barvu, pak i aguti oranž, čokoládové a tan čokoládové. Možní jsou i strakáčci, otec vlohu má, u matky se zatím neprokázala, ale být může. Pak by se vyštěpili jak čokooranž tak černočervení či titéž strakáčci na aguti a nebo k tomu můžou mít i tříslovou kresbu.

Samička je březí!

Terezka Cavia Carnea x Popcorn Bear Leverkussen Fellnasen

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme mimča aguti zlatá, tan černá, černá, aguti oranžová, tan čokoládová i čokoládová. V minulém vrhu samičky  bylo jen jedno miminko, tak nelze nic moc usoudit, pokud by nesla ředění na genu C, tak by mohla vyběhnout i mimča aguti stříbrná, skořicová a foxíci jak na černé, tak na čoko. K tomu i černí a čoko ředění. Možná příměs bílé barvy.

Samička je březí!

Veronica Cavia Carnea x Popcorn Bear Leverkussen Fellnasen

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme černá a čokoládová miminka, oboje možné i v ředěné barvě. Pak tříslové kresby jak tan, tak fox – na černé či čoko. Možná příměs bílé barvy.

Samička je březí!

Evička Cavia Carnea x Popcorn Bear Leverkussen Fellnasen

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme černé a černé tany, to samé na čokoládě. Samička neměla v minulém vrhu ředěná miminka, ale vyloučit to nelze. Pak by se objevili i černí a čoko ředění a foxové – opět v obou základních barvách. Možná příměs bílé barvy.

Samička je březí!

Deli Cavia Carnea x Rudla Borec Z Turkovic

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme černé ředěné a černé foxe. Oba rodiče jsou prvně použiti ke krytí, tak genetické kombinace neznám celé. Mohli by být i čokoředění a čokofoxíci, magpie, možná celobílí.

Samička je březí!

Quick III Cavia Carnea x Rudla Borec z Turkovic

Spolu od 9.7.2017. Očekáváme černé tany a černé, vlohy samečka přesně neznám, takže možná i čoko a čokotany.

Samička je březí!

Melissa Cavia Carnea x Honzík Cavia Carnea

Spolu od 25.7. 2017. Založila jsem na červenooké, ale uvidíme, jak můj pokus dopadne. Honzík není dle našeho standardu čistě lilatý, spíše je mezitypní, máma má vlohu pro čistou lilu. Ideálem by byl tan na lile, ale možná je kupa dalších variant – černí, černí tani, čoko, čokotani, aguti zlatí, aguti oranž, tan na béžové, argente lila zlaté, argentebéžové zlaté…Zda nese Honzík zesvětlení na genu „C“ zatím netuším, kryje prvně, tak se necháme překvapit.

Yvetka Cavia Carnea x Zeus Cavia Carnea

Spolu od 25.7.2017. Očekáváme aguti a tříslová mimča ve všech možných kombinacích, aguti – zlatá, oranž, stříbrná, skořicová, krémová, lemon. Tříslo na černé i na čokoládě – tan, fox, otter, možní jsou i čistě jednobarevní – černí čokoládoví – včetně možných ředění, možní jsou strakáčci – otec kryje prvně, genotyp neznám. Takže se také necháme překvapit.

Nina Cavia Carnea x Zeus Cavia Carnea

Spolu od 10.8. 2017. Očekáváme aguti a tříslová mimča v několika možných kombinacích, aguti – stříbrná, lemon, tříslo na černé –  fox, otter, možní jsou i čistě jednobarevní černí. Otec kryje prvně, matka je také prvorodička, takže celé genotypy neznám. Matka může mít vlohu pro čokoládovou barevnou řadu – pak by se objevili i skořicoví a krémoví aguťáci a čokoládoví foxíci či otteři.

Nany Cavia Carnea x Zeus Cavia Carnea

 

Spolu od 10.8.2017.  Spolu od 10.8. 2017 Očekáváme aguti a tříslová mimča v několika možných kombinacích, aguti – stříbrná, lemon, tříslo na černé –  fox, otter, možní jsou i čistě jednobarevní černí. Otec kryje prvně, matka je také prvorodička, takže celé genotypy neznám. Matka může mít vlohu pro čokoládovou barevnou řadu – pak by se objevili i skořicoví a krémoví aguťáci a čokoládoví foxíci či otteři.

Nirvana Z Turkovic x Honzík Cavia Carnea

Spolu od 11.8.2017. Krytí tak nějak trošku ve stylu hokus pokus :-). Čekám krásnou lilu v genotypu cdcr :-), tak holt uvidíme. Honzík je spíše mezitypní než čistě lila, má vlohu pro čokoládovou a non aguti, takže by mohli být jednobarevní lila či béžoví, celoargente na lile či béžové, bikoloři taktéž v tom samém provedení, nějaké trikolory nelze vyloučit. Zda má otec vůbec vlohu pro zesvětlení na „C“ nevím, no kdo nehraje nevyhraje :-).

Miňonka Cavia Carnea x Bastien Cavia Carnea

Spolu od 16.8.2017. Očekáváme mimča aguti zlatá, černá a tan černá. Pokud máma bude mít vlohu pro čokoládovou barvu, pak i aguti oranž, čokoládové a tan čokoládové. Možní jsou i strakáčci – jak čokooranž tak černočervení či titéž strakáčci na aguti a nebo k tomu můžou mít i tříslovou kresbu.

Johanka Cavia Carnea x Bastien Cavia Carnea

Spolu od 16.8.2017. Očekáváme mimča aguti zlatá, černá a tan černá, pak i aguti oranž, čokoládové a tan čokoládové. Možní jsou i strakáčci – jak čokooranž tak černočervení či titéž strakáčci na aguti a nebo k tomu můžou mít i tříslovou kresbu.

Jeniffer Cavia Carnea x Falco Cavia Carnea

Spolu od 16.8.2017. Očekáváme černé, tříslové kresby a strakáče a to vše i na ředěném genu „C“, takže kromě černé i černé dilluted, kromě tanů i foxe a kromě černočervených i magpie. A to všechno jak na černé, tak na čokoládě :-). Tak uvidím, co za varianty rodičové protentokrát vymysleli.